09:30 - 10:00 | Kayıt ve Çay-Kahve

Protokol Konuşmaları:

10:00 - 10:10 | Rahmi AKTEPE - Türkiye Bilişim Derneği Genel Başkanı (Görsel)
10:10 - 10:20 | Ömer Abdullah KARAGÖZOĞLU - Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı (Görsel)
10:20 - 10:35 | Prof. Dr. Faruk BİLİR - KVKK Kurum Başkanı (Görsel)
10:35 - 10:50 | Ömer Fatih SAYAN - T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı (Görsel)

10:50 - 11:00 | ANA SPONSOR KONUŞMASI


  • Ahmet Serdar İBRAHİMCİOĞLU, Bilişim Vadisi Genel Müdürü (Görsel)

11:00 - 11:15 | DAVETLİ KONUŞMACI


  • Cenk ŞEN, Türksat A.Ş. Genel Müdürü (Görsel)

11:15 - 12:30 | OTURUM-1 / ÇOCUKLARA EĞİTİM-1


SALON 1 (ANA KONFERANS SALONU) | Kamuda Siber Güvenlik Stratejileri

  • Panel Yöneticisi: Yavuz Emir BEYRİBEY, T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkan Yardımcısı (Görsel)
    • Tanın AFACAN, Aselsan Kripto ve Bilgi Teknolojileri Program Direktörü (Görsel)
    • Burak ÇİFTER, BilgeSGT Genel Müdürü (Görsel)
    • Baran KORUKOĞLU, Netaş Danışmanlık ve Yönetilen Hizmetler Direktörü (Görsel)
    • Mahmut KÜÇÜK, Türk Telekom Siber Güvenlik Direktörü (Görsel)
    • Fatih MUTLU, Rovenma Genel Müdürü (Görsel)
    • Dr. Ali SÜREKLİ, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Genel Sanayi Hizmetleri Daire Başkanı (Görsel)

SALON 2 (ZEMİN KONFERANS SALONU) | Çocuklara Eğitim 1 : Geleceği Şekillendiren Yapay Zeka

  • Eğitmen : Dr. Şeyda ERTEKİN, ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi (Görsel)

12:30 - 13:30 | Öğle Yemeği

13:30 - 15:00 | OTURUM-2 / ÇOCUKLARA EĞİTİM-2


SALON 1 (ANA KONFERANS SALONU) | Dijital Dönüşümde Siber Güvenlik: Yapay Zeka ve Kayıt Zinciri

  • Panel Yöneticisi: Özgür ÖZTÜRK, T.C. Haberleşme Genel Müdürlüğü Siber Güvenlik Daire Başkanı
    • Hişam ADVAN, Palo Alto Networks Bölge Müdürü (Görsel)
    • Memiş AKKUŞ, Ulak Haberleşme A.Ş. Koordinatör (Görsel)
    • Kadir Murat BİÇER, STM Siber Güvenlik Müdürü (Görsel)
    • Ahmet DURAN, Huawei Dijital Servisler ve Strateji Direktörü ve Siber Güvenlik Yöneticisi (Görsel)
    • Doç. Dr. Bilgin METİN, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi (Görsel)
    • Prof. Dr. Asaf VAROL, TBD Akademi (Eş-Başkan) (Görsel)
    • Cihan YÜCEER - Turkcell Siber Savunma Merkezi Müdürü (Görsel)

SALON 2 (ZEMİN KONFERANS SALONU) | Çocuklara Eğitim 2 : Siber Zorbalık

  • Eğitmen : Melih AŞICI, TBD Genç Genel Başkanı (Görsel)

15:00 - 15:30 | Çay-Kahve

15:30 - 17:00 | OTURUM-3


SALON 1 (ANA KONFERANS SALONU) | Küreselleşmede Veri Güvenliği

  • Panel Yöneticisi: Cabir BİLİRGEN – KVKK 2. Başkanı (Görsel)
    • Av. Ceyda CİMİLLİ AKAYDIN, Avukat (Görsel)
    • Mehmet ÇAKIR, Beam Teknoloji Genel Müdürü (Görsel)
    • Seçkin GÜRLER, Labris Kurucu Ortak (Görsel)
    • Burak İNCE, Trend Micro Kamu Teknik Lideri (Görsel)
    • Dilek Şen KARAKAYA, T.C. Sağlık Bakanlığı BGYS Birim Sorumlusu (Görsel)

17:00 - 17:30 | Plaket Töreni ve Kapanış Oturumu